V ruskĂ˝ch mĂ©diách sa hovorĂ o tom, Ĺľe slovenskĂ˝ odbornĂk je najväčšĂm adeptom na vyhodenie spomedzi všetkĂ˝ch 28 hlavnĂ˝ch trĂ©nerov v KHL a to aj napriek tomu, Ĺľe ešte pred pár dĹ?ami generálny riaditeÄľ tĂmu Alexander Filippenko povedal: „Gregor má momentálne našu dĂ´veru, veÄŹ sezĂłna ešte len zaÄŤala.“
PodÄľa ruskĂ©ho All Hockey má Gregor ÄŤas pravdepodobne do budĂşceho týždĹ?a na to, aby ešte vedeniu ukázal, Ĺľe si zaslúži šancu. Ak jeho tĂm nezaÄŤne vyhrávaĹĄ, bude uĹľ len otázkou ÄŤasu, kedy si pobalĂ kufre. MĂ´Ĺľe za to nepriaznivĂ˝ vstup Admiralu do sezĂłny. V prvĂ˝ch štyroch zápasoch totiĹľ ešte nevyhral a nezĂskal ani bod.
ÄŽalšĂmi kandidátmi na vyhodenie po Ăşvode sezĂłny sĂş trĂ©ner Medveščaka Záhreb Chuck Weber a kormidelnĂk SeverstaÄľu ÄŚerepovec NikoÄľaj Solovjov. V tĂ˝chto prĂpadoch sa však neoÄŤakávajĂş takĂ© rĂ˝chle konania vedenĂ tĂmov, keÄŹĹľe tĂmy sĂş vo fáze prestavby a ruskĂ˝ tĂm k tomuto kroku nepristĂşpil ani vlani. A prĂleĹľitosĹĄ mal skoro rovnakĂş.
Čítať ďalší článok:
Slovan sa pokĂşsi vrátiĹĄ na vĂĹĄaznĂş koÄľaj proti ÄŚerepovcu