Články

KHL je späť: V akcii aj Slováci, Nižnekamsk zabojuje o 10. výhru v sérii

SlovakKHL.sk  ·  12.11.2019
Po niekoľkodňovej prestávke sa v utorok vracia KHL so svojím súťažným programom. Prinesie nám osem zápasov, v ktorých uvidíme aj slovenských zástupcov.

Čerepovec, za ktorý hráva Adam Liška, narazí na Barys. Moskovský Spartak s Júliusom Hudáčkom zase navštívi ľad mestského rivala, CSKA. Moskovské Dynamo Michala Čajkovského, privíta Nižnekamsk.

A práve poslednému menovanému zápasu sa bude v utorok venovať veľká pozornosť. Otázkou dňa totiž je, či Neftechimik dokáže natiahnuť svoju víťaznú sériu na 10 zápasov. Ak by to dokázal, vytvoril by si nový klubový rekord v počte výhier po sebe.

Niektoré tímy však budú svoje série chcieť ukončiť. Štyri zápasy po sebe prehrala Riga, ktorá však Ufu doma nezdolala od roku 2014. Minsk bude dúfať, že poteší svojich priaznivcov výhrou nad Nižným Novgorodom. Ak sa tak nestane, prehrá už 12 zápas po sebe!

Dlhšie série prehier ťahaj aj Čerepovec a Barys, z ktorých jeden si určite sériu ukončí, keďže dnes zabojujú proti sebe. Severstaľ môže prehrať deviaty zápas po sebe, klub z kazašského Nur-Sultanu šiesty.

Zdieľať na Facebooku
Najnovšie články
Slováci v sezóne 2020/21
ikona Martin Bakoš
Spartak Moskva
ikona Michal Čajkovský
Dynamo Moskva
ikona Július Hudáček
Spartak Moskva
ikona Libor Hudáček
Neftechimik Nižnekamsk
ikona Adam Liška
Severstaľ Čerepovec

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist