Bakoš strelecky aktívny, no jeho séria skončila. Netešil sa ani z výhry

16. septembra 2020

Pre odloženie zápasu fínskeho Jokeritu s Čerepovcom Adama Lišku sme v utorok videli v KHL len šesť zápasov a jedného Slováka v akcii.

Nižnekamsk nastúpil bez Libora Hudáčka a prehral 3:6 s Jekaterinburgom. V akcii nebol ani jeho brat Július, ktorého Spartak prehral s Čeľabinskom 1:2.

V akcii sme tak videli len Martina Bakoša, ktorý odohral 19 minút a 47 sekúnd. So šiestimi strelami bol druhým najaktívnejším strelcom duelu po Kutejkinovi a prezentoval sa aj dvoma bodyčekmi a držaním, ktoré bolo ocenené dvoma trestnými minútami. Prišiel o trojzápasovú bodovú sériu.

Výsledky - 15.09.2020:

Omsk - Petrohrad 4:3 (3:0, 0:3, 1:0)
Góly: 6. Zernov (Tolčinskij, Kaski), 13. Sekáč (Čisťakov, Kaski), 16. Zernov (Chochlačov), 44. K. Semjonov (A. Potapov) – 22. Ožiganov (Kemppainen, Ketov), 34. Vey (Tkačjov, Bengtsson), 36. Burdasov (M. Aaltonen, Kuzmenko)

Soči - Magnitogorsk 0:1 SN (0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
Góly: roz.SN: Karpov

Spartak - Čeľabinsk 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Góly: 49. Ljubimov (Rylov, R. Hanzl) – 10. Kravcov (Sedlák), 26. Bailen (Hyka)

Víťaz - Minsk 2:4 (0:1, 1:3, 1:0)
Góly: 27. Pylenkov (Daugavinš, Malychin), 49. Danforth (Hultström, Tedenby) – 6. Kozun (Znacharenko), 30. Klinkhammer (Spooner), 36. Protas, 40. Šarangovič

Nižnekamsk - Jekaterinburg 3:6 (0:4, 1:0, 2:2)
Góly: 26. Golubovič (Bikmullin), 50. Kučerjavenko (Bryncev, Rantakari), 59. Šiksatdarov (Galuzin) – 1. Trjamkin (Platt, Alexej Vasilevskij), 9. Macek (Sexton, Holland), 12. Bočarov (Macek, Sexton), 19. Golyšev (Dacjuk, Jakub Kovář), 44. Holland (Sexton, Bočarov), 60. Golyšev (Belousov)

Ufa - N. Novgorod 6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
Góly: 16. M. Granlund (Manninen, Hartikainen), 30. Kadejkin (Korobov, V. Žarkov), 34. Hartikainen (Muchamadullin, M. Granlund), 40. M. Granlund (Hartikainen), 56. Manninen (M. Granlund, Hartikainen), 60. Hartikainen – 26. Žafjarov (Ch. Wideman), 53. Ch. Wideman (Miele, Žafjarov)