Sumáre

Hudáček sa vrátil do brány v derby. Boj to bol dramatický

30. októbra 2020

Slovenský brankár Július Hudáček sa vrátil do brány moskovského Spartaka vo štvrtkovom zápase proti CSKA Moskva.

Derby dvoch moskovských tímov bolo dramatické a nakoniec o jeho osude rozhodlo až v predĺženie. CSKA vyhralo 3:2 vďaka gólu Maxima Šalunova, ktorý predtým aj otvoril stav duelu. V ?om víťazný tím viedol 1:0 a potom zmazával jednogólovú stratu za stavu 1:2.

Hudáček opustil duel s 26 zákrokmi a 89,7% úspešnosťou zákrokov. Pripísal si aj dve trestné minúty za zdržovanie hry.

Spartak - CSKA 2:3 PP (0:0, 0:1, 2:1, 0:1)
Góly: 47. Širokov (Djuse, Fjodorov), 48. Lehterä (Širokov, Djuse) – 23. Šalunov (Kiselevič, Okulov), 51. M. Kempe (Slepyšev), 63. Šalunov (Okulov)