Čajkovský bodoval, Dynamo však v sérii už prehráva

22. marca 2021

Slovenský obranca Michal Čajkovský zaznamenal jednu asistenciu, aby pomohol moskovskému Dynamu vynútiť predĺženie. V ?om však Kamenev rozhodol o výhre Petrohradu 3:2, po ktorej SKA vedia v sérii 2:1 na zápasy.

Čajkovský odohral v zápase 18 minút a 24 sekúnd, počas ktorých si pripísal aj tri strelecké pokusy. Jeho tím prehráva v sérii po prvýkrát.

Otočiť sériu sa podarilo aj Omsku, ktorý prehral úvodný duel s Magnitogorskom, ale nasledujúce dva vyhral. V pondelok pomerom 3:0 aj vďaka čistému kontu Šimona Hrubca.

Výsledky - 22.03.2021:

D. Moskva - Petrohrad 2:3 PP (0:1, 1:1, 1:0, 0:1)
Góly: 33. Jaškin (Čajkovský, An. Sergejev), 44. Igumnov (An. Sergejev) – 5. Podkolzin (Ivan Morozov), 27. Burdasov (Fantenberg, V. E. Tkačov), 63. Kamenev (Švec-Rogovoj, A. Belov)

Magnitogorsk - Omsk 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Góly: 12. Zernov (Kovalčuk, N. Komarov), 49. Boucher (Stas), 58. Činachov