Kaza? znížila stav finále Východnej konferencie

08. apríla 2021

V stredu sa v KHL odohral tretí zápas finále Východnej konferencie. Kaza? v ?om vyhrala 2:1, aby znížila stav série proti Omsku na 1:2.

Nasadený tím mal na ľade Avangardu vydarený začiatok, keď Rukavišnikov otvoril skóre už v druhej minúte a Voronkov na neho nadviazal o päť a pol minúty neskôr. Kostin strelil kontaktný gól v závere druhej tretiny, ale Bilialov zneškodnil zvyšných 27 striel. Hrubec mal viac práce, keď čelil 38 streleckým pokusom Ak Bars.

Výsledky - 07.04.2021:

Omsk - Kaza? 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Góly: 36. K. Kostin (Pokka, Knight) – 2. Rukavišnikov (Dawes, Jarullin), 8. Voronkov (T. Murphy, A. Galimov)