Správy

Cehlárik sa tešil z výhry, v akcii aj Liška

17. septembra 2021

V dvoch piatkových zápasoch KHL sa predstavili aj dvaja slovenskí útočníci. Nebodovali.

Peter Cehlárik mal lepšiu náladu, keď jeho Omsk uspel na ľade Jekaterinburgu 3:1 a ukončil si trojzápasovú sériu prehier. Žilinský rodák odohral 17 a pol minúty s jednou strelou na bránu.

Adam Liška nebodoval a ani sa netešil z výhry, keď jeho Čerepovec prehral s Vladivostokom 1:4. Pre Admiral išlo o vôbec prvú výhru v sezóne. Liška odohral 14 minút s troma strelami na bránu a štyrmi bodyčekmi. Vyhral dve vhadzovania z dvoch.

Výsledky - 17.09.2021:

Jekaterinburg - Omsk 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Góly: 45. Macek (Prince) – 17. Tolčinskij (Knight, Jakupov), 22. Prochorkin (Tolčinskij, Pokka), 55. Telegin (Gricjuk, Bereglazov)

Vladivostok - Čerepovec 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Góly: 27. Sajustov, 32. Lugin (Obidin), 46. Gračov (Chamidullin, Lugin), 56. Šulák – 50. Jo. Nättinen (Stenqvist, Rykov)