Správy

Hrivíkov tím neukončil Jokeritu skvelú sériu

22. septembra 2021

V stredu sa v KHL odohrali štyri stretnutia, v ktorých sme videli aj jedného Slováka.

Útočník Marek Hrivík nebodoval a nepodarilo sa to ani jeho tímu, ktorý hostil vo forme hrajúci Jokerit. Fínsky klub síce v Nižnom Novgorode prehrával už od štvrtej minúty, no nakoniec triumfoval 4:2, aby si pripísal ôsmu výhru po sebe. Hrivík odohral 16 minút a 43 sekúnd, počas ktorých zaznamenal dve strely na bránu a 47% úspešnosť na buly. Torpedo prehralo štvrtý duel po sebe.

Minsk opäť bez Patrika Rybára v zostave prehral v Jekaterinburgu 3:7.

Výsledky - 22.09.2021:

JaroslavÄľ - VĂ­ĹĄaz 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
Góly: 30. Kajumov (A. Marčenko, De. Alexejev), 54. Rafikov – 7. Ojamäki (M. Aaltonen, Audette), 22. Jaremčuk (Indrašis, Malychin), 34. Ojamäki (Audette)

N. Novgorod - Jokerit 2:4 (1:1, 0:0, 1:3)
Góly: 4. Agostino (Žafjarov), 49. Martynov – 18. Lindbohm (Kivistö, Turunen), 47. Norman (Schroeder), 60. O'Neill (Lindbohm, P. Holm), 60. Pakarinen (Kivistö, Savinainen)

Jekaterinburg - Minsk 7:3 (3:1, 2:2, 2:0)
Góly: 5. Šumakov (Makejev), 11. Trjamkin, 13. P. Kulikov (S. Bočarov), 31. Šumakov (Zborovskij, S. Da Costa), 34. Macek (Spooner, Gurkin), 49. Gurkin (Makejev), 54. Ščemerov (S. Bočarov, P. Kulikov) – 3. Suvorov (J. Krejčík, Bujnickij), 21. M. Kempe (Strömwall), 25. Tedenby (Jerjomenko, J. Krejčík)

Novosibirsk - Magnitogorsk 1:3 (0:0, 0:3, 1:0)
Góly: 58. Kručinin (Jefremov, N. Demidov) – 27. Nikoncev, 33. Čibisov (Pašnin, Košelev), 37. Korosteljov (Karpov, Maillet)