Správy

Hudáček bodoval, ale z víťazstva sa netešil

14. októbra 2021

Vo štvrtok si v KHL zahrali dvaja slovenskí hokejisti. Ani jeden sa netešil z výhry, no jeden aspo? bodoval.

Útočník Libor Hudáček zaznamenal asistenciu pri prehre Nižnekamska 3:4 s Rigou. V akcii strávil 20 minút a vyhral 53 % vhadzovaní. S piatimi strelami bol najaktívnejším strelcom zápasu.

Novosibirsk prehral s Jokeritom 3:4. Obranca Michal Čajkovský odohral 15 minút a 13 sekúnd, počas ktorých si pripísal dve strely a jeden bodyček.

Už 14. zápas po sebe vyhral Magnitogorsk, ktorý zdolal Kaza? 2:1. V poslednom zápase prišiel Minsk o sériu výhier, keď prehral so Spartakom 1:2 po predĺžení. Patrik Rybár nechytal.

Výsledky - 14.10.2021:

Riga - Nižnekamsk 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
Góly: 10. Jelisejevs (Radil, Cibulskis), 13. Scarlett (Shinkaruk, Gormley), 33. Radil (Jelisejevs), 53. Skvorcovs (Buncis, E. Kulda) – 20. Šafigullin (Puzanov), 36. Chajrullin (L. Hudáček, Porjadin), 55. Ansel Galimov (D. Sexton)

Minsk - Spartak 1:2 PP (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
Góly: 60. Varfolomejev (TS) – 11. Chochlačov (Širokov), 64. Lehterä (Heed)

Jokerit - Novosibirsk 4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
Góly: 9. M. Anttila, 40. Friman (Schroeder, Turunen), 43. Savinainen (Schroeder, A. Grant), 52. Björninen (Nicklas Jensen) – 18. Šarov (Wedin), 28. O. Li, 29. N. Shore

Magnitogorsk - Kaza? 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Góly: 22. Currie (Maillet, Goldobin), 41. Čibisov (Zemčonok) – 5. Kampfer (Weal)