Mladíci v zámorí

Chromiak a Demek zakončili víkend gólmi, Kašlík dvojbodový + video

04. apríla 2022

Ako sa v uplynulej noci darilo slovenským nádejam v popredných súťažiach v zámorí?

Martin Chromiak v OHL skóroval v piatom zápase po sebe a so svojím 38. gólom v sezóne zaistil Kingstonu bod. Z výhry 3:2 po predĺžení sa však tešila Oshawa. Mladý Slovák si pripísal aj plusový bod.

V QMJHL zažil Matej Kašlík druhý dvojbodový zápas po sebe, tentoraz vďaka dvom asistenciám. Pri prehre 4:8 s Drummondvilleom si pripísal aj dve mínusky.

Vo WHL strelil svoj 20. gól v sezóne Jakub Demek, ktorý prispel k bodu. Edmonton však prehral s Red Deer 4:5 po predĺžení. Demek si pripísal aj plusový bod. Jozef Viliam Kmec nebodoval v 21. zápase po sebe.