Vyhľadávanie
Mladíci v zámorí

Slováci z Erie v noci zažiarili, Honzek strelil prvé góly a jeden Slovák sa aj pobil! + video

03. decembra 2023

Ako sa darilo Slovákom v juniorskej CHL v noci zo soboty na nedeľu?

OHL

Ondrej Molnár pri návrate do akcie strelil svoj ôsmy gól v sezóne a pridal aj asistenciu proti 11. góle Martina Mišiaka v sezóne. Ten pridal aj dve asistencie. Ich Erie však prehralo 4:7 s Owen Sound, ktorému k výhre prispel Servác Petrovský asistenciu. Pripísal si aj dva plusové body. Mišiak a Molnár, ktorý bol aj vylúčený za faul lakťom, si pripísali po jednej „pluske“.


Alex Čajkovič sa pobil s Quinnom Biniem pri výhre North Bay 7:3 s Peterborough.

Článok pokračuje pod reklamou


QMJHL

Ondrej Maruna nebodoval v piatom zápase po sebe a pri prehre Charlottetownu 5:6 s Quebecom si pripísal len mínusový bod. S rovnakou bilanciou skončil Ľuboš Stahoň pri prehre Cape Bretonu 3:6 so Saint John. On nebodoval už v siedmom zápase po sebe.

WHL

Samuel Honzek vo svojom druhom zápase sezóny strelil dva góly, aby pomohol k výhre Vnaocuveru 6:3 nad Tri-City. Pripísal si aj dva plusové body a menší trest za podrazenie. Druhý gól strelil do prázdnej brány. Jozef Viliam Kmec zaznamenal asistenciu a plusový bod pri výhre Prince George 6:3 nad Spokane.
Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku
Dôležité termíny
Majstrovstvá sveta juniorov
26. decembra 2022 - 5. januára 2023

CHL/NHL Top Prospects Game
25. januára 2023

Vstupný draft NHL
28. a 29. júna 2023
SlovakKHL.sk je portál, ktorý od roku 2010 poskytoval spravodajstvo z KHL zamerané predovšetkým na slovenských hráčov. Od februára 2022 pokrýva mladé slovenské nádeje v popredných zámorských ligách.

© 2010 - 2024 SlovakKHL.sk

Facebook
SlovakKHL.sk
TOPlist