Vyhľadávanie
Mladíci v zámorí

Honzek prvou hviezdou zápasu! Okrem iných sa presadili aj Dvorský, Mešár či Mišiak + video

04. decembra 2023

Slováci v CHL boli v akcii aj v nedeľu. Ako sa im darilo?

OHL

Dalibor Dvorský strelil svoj 14. gól v sezóne a pridal aj asistenciu pri prehre Sudbury 4:5 po nájazdoch s Mississaugou. Pripísal si aj dve „mínusky“ a svoj nájazd nepremenil. Po 17 dueloch má na konte 28 bodov.


Erie vyhralo nad Owen Sound 8:5 aj s prispením 12. gólu Martina Mišiaka v sezóne. Ondrej Molnár dvakrát asistoval. Obaja si pripísali aj po plusovom bode. Svoj ôsmy gól v sezóne strelil z porazeného mužstva Servác Petrovský. Zaznamenal však aj dve „mínusky“.

Článok pokračuje pod reklamou


Filip Mešár zaznamenal vo svojom 17. zápase sezóny svoj 29. bod, keď pri výhre Kitcheneru 6:3 nad Sarniou zaznamenal asistenciu a plusový bod. Bodoval v treťom zápase po sebe.

Damian Slávik zastavil 27 striel pri výhre Guelphu 3:2 nad Oshawou. Jakub Chromiak nebodoval v šiestom zápase po sebe pri výhre Kingstonu 4:3 po predĺžení nad Flintom. Alex Čajkovič si pripísal mínusový bod pri prehre North Bay 5:6 s Ottawou.

QMJHL

Peter Repčík zaznamenal v QMJHL dve asistencie a štyri plusové body pri výhre Drummondvillu 10:3 nad Quebecom. Bodoval tak už v šiestom zápase po sebe.

WHL

Samuel Honzek asistoval pri troch góloch a prihrával aj na ten víťazný v oslabení, aby Vancouver doviedol k výhre 4:3 nad Spokane ako prvá hviezda zápasu. Pripísal si aj plusový bod a menší trest za hrubosť. Po prvých troch dueloch sezóny má na konte aj dva góly. Jozef Viliam Kmec zaznamenal plusový bod pri výhre Prince George 4:0 nad Portlandom.
Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku
Dôležité termíny
Majstrovstvá sveta juniorov
26. decembra 2022 - 5. januára 2023

CHL/NHL Top Prospects Game
25. januára 2023

Vstupný draft NHL
28. a 29. júna 2023
SlovakKHL.sk je portál, ktorý od roku 2010 poskytoval spravodajstvo z KHL zamerané predovšetkým na slovenských hráčov. Od februára 2022 pokrýva mladé slovenské nádeje v popredných zámorských ligách.

© 2010 - 2024 SlovakKHL.sk

Facebook
SlovakKHL.sk
TOPlist