Vyhľadávanie
Mladíci v zámorí

Repčík rozhodol o výhre. Z postupového mečbalu sa tešil on i ďalší Slovák!

03. apríla 2024

Ako sa darilo slovenským nádejam v OHL, QMJHL, WHL a USHL v noci z utorka na stredu?

OHL

Martin Mišiak sa vrátil do akcie, ale Erie nepomohol k otočeniu stavu série. Kitchener tentoraz aj bez bodového príspevku Filipa Mešára zdolal Erie 4:3 po predĺžení, aby sa znova ujal vedenia, tentoraz 2:1 na zápasy. Mešár a Mišiak si pripísali po mínusovom bode, Ondrej Molnár ich nazbieral dva. Mešár bol aj vylúčený za narazenie.

QMJHL

Peter Repčík svojím druhým gólom v play-off rozhodol o výhre Drummondvillu 4:2 nad Saint John, po ktorej má jeho tím v rukách postupový mečbal. Pripísal si aj plusový bod a dva menšie tresty za hrubosť. František Dej nebodoval pri prehre Sherbooke 3:4 s Blainville-Boisbriand, ktoré znížilo stav série na 1:2. Ondrej Maruna si pripísal plusový bod pri prehre Charlottetownu 3:5 s Baie-Comeau, ktoré vedie v sérii už 3:0 na zápasy.

Článok pokračuje pod reklamou


WHL

Jozef Viliam Kmec si pripísal dva plusové body a menši trest za hrubosť pri výhre 4:2 nad Spokane, po ktorej má jeho Prince George v rukách postupový mečbal za stavu 3:0 na zápasy.

USHL

Slováka sme videli aj v USHL, kde sa útočník Juraj Pekarčík tešil z výhra Dubuque 2:0 nad Waterloo. Pripísal si „plusku“, ale prišiel o štvorzápasovú bodovú sériu.


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku
Dôležité termíny
Majstrovstvá sveta juniorov
26. decembra 2022 - 5. januára 2023

CHL/NHL Top Prospects Game
25. januára 2023

Vstupný draft NHL
28. a 29. júna 2023
SlovakKHL.sk je portál, ktorý od roku 2010 poskytoval spravodajstvo z KHL zamerané predovšetkým na slovenských hráčov. Od februára 2022 pokrýva mladé slovenské nádeje v popredných zámorských ligách.

© 2010 - 2024 SlovakKHL.sk

Facebook
SlovakKHL.sk
TOPlist