Vyhľadávanie
Mladíci v zámorí

CHL: Čajkovič hviezdou duelu, bodoval aj ďalší Slovák

16. októbra 2023

Ako sa darilo slovenským nádejam v ligách z juniorskej CHL v nedeľu?

OHL

Treťou hviezdu zápasu sa v OHL stal obranca Alex Čajkovič, ktorý zaznamenal dve asistencie a dva plusové body pri výhre North Bay 5:2 nad Oshawou. Bodoval v druhom zápase po sebe a po ôsmich dueloch má na konte tri asistencie.

Martin Mišiak, ktorý dostal aj menší trest za narazenie, a Ondrej Molnár nebodovali pri prehre Erie 3:8 s Mississaugou. Jakub Chromiak si pripísal „mínusku“ pri prehre Sudbury 0:4 s Ottawou.

Článok pokračuje pod reklamou


QMJHL

V QMJHL zaznamenal Ľuboš Stahoň asistenciu a plusový bod pri výhre Cape Bretonu 4:3 nad Val-d’Or. Po 10 zápasoch sezóny má na konte gól a dve asistencie. František Dej nebodoval pri výhre Sherbrooke 5:4 po predĺžení nad Shawiniganom. Pripísal si „mínusku“ a menší trest za narazenie.

WHL

Vo WHL sa z výhry Saskatoonu 3:2 po samostatných nájazdoch nad Prince Albert tešil Samuel Barcík. Obranca zo Zvolena má po deviatich zápasoch sezóny na konte dve asistencie.


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku
Dôležité termíny
Majstrovstvá sveta juniorov
26. decembra 2022 - 5. januára 2023

CHL/NHL Top Prospects Game
25. januára 2023

Vstupný draft NHL
28. a 29. júna 2023
SlovakKHL.sk je portál, ktorý od roku 2010 poskytoval spravodajstvo z KHL zamerané predovšetkým na slovenských hráčov. Od februára 2022 pokrýva mladé slovenské nádeje v popredných zámorských ligách.

© 2010 - 2024 SlovakKHL.sk

Facebook
SlovakKHL.sk
TOPlist